Резултати

Младежи до 16

# BIB NAME Club Start 1 Finish Time Diff
1 305 Мартин Христов КК “Янтра Исполин” 10:00:00 10:20:13.84 10:42:39.973 00:42:39.973
2 306 Марин Колев КК “Янтра Исполин” 10:00:00 10:22:52.33 10:48:17.116 00:48:17.116 +00:05:37.143
3 312 Ростислав Костадинов Велораптор  10:00:00 10:24:09.74 10:49:06.480 00:49:06.480 +00:06:26.507
4 304 Христо Стоянов
10:00:00 10:23:56.05 10:51:29.434 00:51:29.434 +00:08:49.461
5 309 Мартин Раев
10:00:00 10:26:17.26 11:03:49.420 01:03:49.420 +00:21:09.447
6 301 Георги Атанасов
10:00:00 10:33:43.01 11:15:18.883 01:15:18.883 +00:32:38.910
7 303 Ивайло Мирчев
10:00:00 10:37:11.21 11:25:08.936 01:25:08.936 +00:42:28.963
8 311 Томислав Зарзаланов
10:00:00 10:43:39.99 – 1 lap

Младежи 16 – 19

# BIB NAME Club Start 1 2 Finish Time Diff
1 322 Мартин Маринов КК “Янтра Исполин” 12:00:00 12:20:19.01 12:43:29.13 13:06:02.034 01:06:02.034
2 319 Гавраил Стефанов КК “Янтра Исполин” 12:00:00 12:20:18.94 12:43:28.80 13:06:02.065 01:06:02.065 +00:00:00.031
3 321 Валентин Стефанов КК “Янтра Исполин” 12:00:00 12:22:02.44 12:48:17.59 13:15:57.862 01:15:57.862 +00:09:55.828
4 320 Тихомир Стоянов КК “Янтра Исполин” 12:00:00 12:28:06.97 12:59:22.56 13:33:57.251 01:33:57.251 +00:27:55.217

Жени Елит

# BIB NAME Club Start 1 2 Finish Time Diff
1 112 Надежда Дързева
12:00:00 12:28:44.93 12:58:31.58 13:27:45.829 01:27:45.829
2 110 Мария Боянова Велоклуб Мамут 12:00:00 12:31:20.25 13:03:49.91 13:36:44.608 01:36:44.608 +00:08:58.779
3 124 Мариана Пенева
12:00:00 12:31:51.85 13:05:25.78 13:40:12.867 01:40:12.867 +00:12:27.038
4 111 Йоана Славова Училищни чудеса 12:00:00 12:37:00.99 13:13:29.11 13:49:46.214 01:49:46.214 +00:22:00.385

Мъже Елит 19 – 39

1 123 Петър Дачев
12:00:00 12:18:16.28 12:38:04.42 12:59:21.06 13:20:08.413 01:20:08.413
2 107 Максим Георгиев BT Revolution  12:00:00 12:21:29.66 12:45:02.61 13:08:42.50 13:32:25.625 01:32:25.625 +00:12:17.212
3 106 Калин Митев Underground Riders / UzanaRuns12:00:00 12:21:56.55 12:46:41.38 13:11:52.83 13:38:36.777 01:38:36.777 +00:18:28.364
4 105 Методи Златев
12:00:00 12:24:09.18 12:50:30.78 13:17:46.58 13:44:56.113 01:44:56.113 +00:24:47.700
5 104 Диян Долапчев
12:00:00 12:24:54.48 12:52:51.41 13:21:38.91 – 1 lap
6 108 Валентин Николов 
12:00:00 12:27:41.86 12:58:06.08 13:31:13.00 – 1 lap
7 103 Иван Иванов
12:00:00 12:30:12.68 13:00:48.90 13:32:10.74 – 1 lap


8 109 Георги Георгиев
12:00:00 12:33:18.35 13:09:30.15 13:46:24.97 – 1 lap


9 122 Владимир Пенев
12:00:00 12:45:35.23 13:18:31.78 14:09:30.75 – 1 lap


Мъже Елит Мастърс

# BIB NAME Club Start 1 2 3 Finish Time Diff
1 118 Димитър Михайлов Янтра-Исполин 12:00:00 12:18:22.57 12:37:20.13 12:56:59.33 13:17:13.998 01:17:13.998
2 117 Людмил Лозов BTRevolution 12:00:00 12:19:06.55 12:39:39.85 13:00:18.43 13:20:39.422 01:20:39.422 +00:03:25.424
3 116 Борис Кашеров ВЕЛОРАПТОР 12:00:00 12:20:38.07 12:42:25.58 13:06:29.70 13:31:00.142 01:31:00.142 +00:13:46.144
4 120 Илиян Илиев
12:00:00 12:28:08.79 12:59:09.44 – 1 lap
5 119 Милко Стоянов
12:00:00 12:30:31.42 13:05:11.15 – 1 lap


6 121 Тихомир Долапчиев
12:00:00 12:37:41.29 13:20:54.33 – 1 lap


Хоби Жени

# BIB NAME Club Start 1 Finish Time Diff
1 238 Иглика Атанасова
10:00:00 10:29:28.38 10:59:17.439 00:59:17.439
2 239 Камелия Каменова
10:00:00 10:30:28.35 11:01:13.104 01:01:13.104 +00:01:55.665
3 237 Цветелина Бенева
10:00:00 10:35:01.91 11:13:03.508 01:13:03.508 +00:13:46.069

Хоби Мъже

# BIB NAME Club Start 1 2 Finish Time Diff
1 212 Иван Александров UzanaRuns 10:00:00 10:24:22.71 10:49:49.26 11:16:34.696 01:16:34.696
2 226 Борислав Кирев
10:00:00 10:25:16.58 10:51:25.72 11:18:45.858 01:18:45.858 +00:02:11.162
3 208 Добромир Добрев UzanaRuns 10:00:00 10:27:40.06 10:54:41.93 11:22:43.161 01:22:43.161 +00:06:08.465
4 203 Светлозар Йорданов ВК-УСТРЕМ 10:00:00 10:25:00.93 10:54:09.56 11:23:40.526 01:23:40.526 +00:07:05.830
5 210 Стоян Пеев CC Velocity 10:00:00 10:26:12.88 10:55:18.75 11:23:52.377 01:23:52.377 +00:07:17.681
6 216 Мирослав Джабраилов
10:00:00 10:26:36.51 10:56:58.38 11:24:54.264 01:24:54.264 +00:08:19.568
7 202 Станимир Семов UzanaRuns 10:00:00 10:26:42.20 10:54:42.76 11:25:52.067 01:25:52.067 +00:09:17.371
8 223 Иван Бонев Underground riders 10:00:00 10:27:42.09 10:56:48.84 11:27:29.185 01:27:29.185 +00:10:54.489
9 225 Адриан Атанасов
10:00:00 10:29:01.55 10:58:09.81 11:27:30.007 01:27:30.007 +00:10:55.311
10 240 Светослав Нейков
10:00:00 10:28:35.92 10:59:15.77 11:29:38.669 01:29:38.669 +00:13:03.973
11 228 Ярослав Чепурной
10:00:00 10:28:42.18 10:59:23.93 11:30:55.935 01:30:55.935 +00:14:21.239
12 214 Тихомир Колев
10:00:00 10:28:25.03 11:02:05.94 11:34:37.063 01:34:37.063 +00:18:02.367
13 211 Тодор Бошнаков
10:00:00 10:31:06.56 11:04:56.46 11:37:05.965 01:37:05.965 +00:20:31.269
14 229 Веселин Попов КК “Янтра Исполин” 10:00:00 10:38:28.20 11:17:36.68 – 1 lap
15 222 Теодор Василев
10:00:00 10:37:38.22 11:19:28.40 -1 lap
16 217 Стефан Георгиев Free riders 10:00:00 10:40:25.50 11:22:49.28 – 1 lap
17 232 Jeremy Runkel
10:00:00 10:46:06.89
11:23:09.44 -1 lap

18 231 Alexander Painter
10:00:00 10:45:48.43 – 2 lap